Статті

08.Вер.2019

Алгоритм проведення моніторингу якості дошкільної освіти в ДНЗ №29   1. Ретельно опрацювати лист МОН від 06.11.2015 №1\9-535 «Щодо визначення рівня розвитку дитини старшого дошкільного віку за допомогою кваліметричної моделі» та Методичні рекомендації щодо оцінювання рівня розвитку дитини старшого дошкільного віку за допомогою кваліметричної моделі. 2. Видати наказ про проведення моніторингу рівня розвитку дошкільників та … Продовжити читання “Моніторинг якості освіти”

Детальніше
13.Бер.2019

Булінг – це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикався з цим явищем у дитинстві. Під терміном “булінг”, розуміють – це агресивна поведінка щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи самоствердження. Булінг може проявлятись у вигляді психологічного тиску (образи, … Продовжити читання “Що таке “булінг” та чому про нього треба знати батькам ?”

Детальніше
13.Гру.2018

Увага! Відповідальна особа в ЖДНЗ №29  з питань виявлення, реагування на випадки домашнього насильства – практичний психолог  Скаковська Ольга Анатоліївна та соціальний педагог Ковтонюк Оксана Анатоліївна Контактний телефон 25-65-25 В Україні набув чинності наказ Міністерства внутрішніх справ, що дозволяє поліцейським одразу на місці, звідки поступив виклик про домашнє насильство, убезпечити жертву від кривдника, незалежно від майнових … Продовжити читання “Домашнє насильство”

Детальніше
06.Гру.2018

2 жовтня слухачі курсів підвищення кваліфікації завідувачів та вихователів-методистів Житомирської області в рамках педагогічної практики відвідали Житомирський дошкільний навчальний заклад №29. Керівник Проноза Г.В. представила заклад, розповіла про колектив, досягнення вихованців і педагогів. Вихователь-методист Іщенко О.А. поділилась досвідом роботи педагогів  з використання елементів інноваційних технологій та методик в освітній процес , а саме методикою використання паличок Кюізенера та блоків … Продовжити читання “Слухачі курсів підвищення кваліфікації ЖОІППО відвідали ДНЗ №29”

Детальніше
04.Лис.2018

З 1.11.2018- у закладі стартувала презентація – фото: “Мама, Тато, я! – Спортивна сім’я!” Дякуємо всіх хто прийняв участь у  фотозвіті про сімейні, спортивні вихідні на природі, у спортзалі, вдома. Здоров’я — найцінніше, що ми маємо. Його не можна купити ні за які гроші. Здоров’я треба загартовувати та зберігати. Формування здорового способу життя залежить тільки від нас … Продовжити читання “Фото-презентація “МАМА, ТАТО, Я! – СПОРТИВНА СІМ’Я!””

Детальніше
error: Content is protected !!