Статті

13.Бер.2019

Булінг – це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикався з цим явищем у дитинстві. Під терміном “булінг”, розуміють – це агресивна поведінка щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи самоствердження. Булінг може проявлятись у вигляді психологічного тиску (образи, … Продовжити читання “Що таке “булінг” та чому про нього треба знати батькам ?”

Детальніше
13.Гру.2018

Увага! Відповідальна особа в ЖДНЗ №29  з питань виявлення, реагування на випадки домашнього насильства – практичний психолог  Скаковська Ольга Анатоліївна та соціальний педагог Ковтонюк Оксана Анатоліївна Контактний телефон 25-65-25 В Україні набув чинності наказ Міністерства внутрішніх справ, що дозволяє поліцейським одразу на місці, звідки поступив виклик про домашнє насильство, убезпечити жертву від кривдника, незалежно від майнових … Продовжити читання “Домашнє насильство”

Детальніше
06.Гру.2018

2 жовтня слухачі курсів підвищення кваліфікації завідувачів та вихователів-методистів Житомирської області в рамках педагогічної практики відвідали Житомирський дошкільний навчальний заклад №29. Керівник Проноза Г.В. представила заклад, розповіла про колектив, досягнення вихованців і педагогів. Вихователь-методист Іщенко О.А. поділилась досвідом роботи педагогів  з використання елементів інноваційних технологій та методик в освітній процес , а саме методикою використання паличок Кюізенера та блоків … Продовжити читання “Слухачі курсів підвищення кваліфікації ЖОІППО відвідали ДНЗ №29”

Детальніше
04.Лис.2018

З 1.11.2018- у закладі стартувала презентація – фото: “Мама, Тато, я! – Спортивна сім’я!” Дякуємо всіх хто прийняв участь у  фотозвіті про сімейні, спортивні вихідні на природі, у спортзалі, вдома. Здоров’я — найцінніше, що ми маємо. Його не можна купити ні за які гроші. Здоров’я треба загартовувати та зберігати. Формування здорового способу життя залежить тільки від нас … Продовжити читання “Фото-презентація “МАМА, ТАТО, Я! – СПОРТИВНА СІМ’Я!””

Детальніше
25.Жов.2018

Численні наукові джерела і спеціальні експериментальні дослідження свідчать про негативний вплив на психічне здоров’я дитини стресогенних чинників, які постійно діють на дитячу психіку і є головною причиною досить високого відсотка невротичних проявів у поведінці дошкільників. Невротичні прояви у поведінці з’являються у дітей, які страждають від дефіциту спілкування з дорослими або від їх ворожого ставлення, а … Продовжити читання “Про техніку збереження психічного здоров’я дитини в умовах соціальних конфліктів”

Детальніше
error: Content is protected !!