Поради фахівців

16.Чер.2020

Для створення естетичного середовища на заняттях із малювання вихователь часто застосовує музичний супровід. Це не просто особиста забаганка чи якась власне приємність. Така форма роботи досліджена науковцями і має ряд позитивних моментів. Використання музики  як  одного із  засобів  емоційного  впливу на заняттях образотворчого мистецтва дозволяє не просто  навчити  учнів  певним  навичкам малювання,  але  й  переживати  те,  що  вони відчувають,  бачать,  малюють.  … Продовжити читання “Вплив музичного супроводу на заняттях із малювання”

Детальніше
17.Тра.2020

Різнобічний розвиток дитини дуже важливий, адже саме в перші роки життя закладаються підвалини для подальшого розуміння світу в цілому, безпеки, діяльності, спілкування та соціалізації. Аби нова інформація засвоювалась легко та швидко, дитина має отримувати її із улюблених занять або в процесі гри. Чудовим заняттям, яке може з легкістю стати інтегрованим являється саме малювання. В процесі … Продовжити читання “Інтегровані заняття з малювання для дошкільнят”

Детальніше
05.Тра.2020

Не так давно Україна дізналася про стародавнє мистецтво малювання на воді – ебру. Мармуро́вий папі́р, ебру — різновид живопису, характерний для країн Сходу, продуктом якого є малюнок, створений на воді (або спеціальному розчині), і згодом обережно перенесений на папір чи іншу поверхню. Впродовж століть цей метод використовувався як основа для створення каліграфії, оздоблення приміщень, прикрашення обкладинок … Продовжити читання “Чарівне малювання на воді”

Детальніше
29.Кві.2020

Коли в сім’ї народжується малюк, то кожен із батьків прагне аби він мав повноцінний всебічний розвиток. Для цього в сучасному світі є безліч цікавих та корисних занять, технік та іграшок для діток. Одним із ключових, і навіть якоюсь мірою передових занять являється малювання. Так, світ не стоїть на місці і весь час ми дізнаємось про … Продовжити читання “Користь образотворчого мистецтва для дошкільнят або Навіщо дитині малювати”

Детальніше
29.Кві.2020

Діти, яких батьки готували до відвідин садочка заздалегідь, краще переносять адаптаційний період. Підготовка дітей до ДНЗ проводиться за кілька місяців, дитині можна багато розповідати про садок, пограти з нею в «садок», гуляти на його території тощо. Перш ніж віддавати малюка в садок, потрібно за місяць-два почати привчати його до режиму вдома. Якщо режим буде близьким … Продовжити читання “Ще раз про адаптацію…”

Детальніше
error: Content is protected !!