Методична сторінка

08.Вер.2019

Алгоритм проведення моніторингу якості дошкільної освіти в ДНЗ №29   1. Ретельно опрацювати лист МОН від 06.11.2015 №1\9-535 «Щодо визначення рівня розвитку дитини старшого дошкільного віку за допомогою кваліметричної моделі» та Методичні рекомендації щодо оцінювання рівня розвитку дитини старшого дошкільного віку за допомогою кваліметричної моделі. 2. Видати наказ про проведення моніторингу рівня розвитку дошкільників та … Продовжити читання “Моніторинг якості освіти”

Детальніше
06.Гру.2018

2 жовтня слухачі курсів підвищення кваліфікації завідувачів та вихователів-методистів Житомирської області в рамках педагогічної практики відвідали Житомирський дошкільний навчальний заклад №29. Керівник Проноза Г.В. представила заклад, розповіла про колектив, досягнення вихованців і педагогів. Вихователь-методист Іщенко О.А. поділилась досвідом роботи педагогів  з використання елементів інноваційних технологій та методик в освітній процес , а саме методикою використання паличок Кюізенера та блоків … Продовжити читання “Слухачі курсів підвищення кваліфікації ЖОІППО відвідали ДНЗ №29”

Детальніше
03.Чер.2018

Однією із особливостей сьогодення є зміцнення статусу дитини в суспільстві. З огляду на це актуалізується необхідність нового повороту в системі знань про дитину та дитинство, що потребує розробки і обґрунтування інноваційних підходів до життєзабезпечення дитинства, наукового прогнозування перспектив його розвитку, дослідження соціально-педагогічної ситуації. З одного боку, останні роки вирізнялися радикальними змінами в суспільному дошкільному вихованні. … Продовжити читання “Модель організації методичної роботи ЗДО в умовах модернізації дошкільної освіти”

Детальніше
error: Content is protected !!