Методичний вісник

10.Кві.2020

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 та з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 наказом по закладу дошкільної освіти запроваджується:   Дистанційна робота вдома педагогічним працівникам, а також працівникам (бухгалтерії, відділу кадрів– за можливості) закладу освіти. Упродовж робочого часу, визначеного графіка, працівники … Продовжити читання “Дистанційна освіта: можливості для дітей та вихователів”

Детальніше
08.Вер.2019

Алгоритм проведення моніторингу якості дошкільної освіти в ДНЗ №29 Результати моніторингу рівня розвитку дітей старшого дошкільного віку за 2018-2019 навчальний рік (ІІ оцінювання)  за Базовим компонентом дошкільної освіти № з/п Група Всього дітей Рівень сформованості компетенцій Низький Середній Достатній Високий

Детальніше
06.Гру.2018

2 жовтня слухачі курсів підвищення кваліфікації завідувачів та вихователів-методистів Житомирської області в рамках педагогічної практики відвідали Житомирський дошкільний навчальний заклад №29. Керівник Проноза Г.В. представила заклад, розповіла про колектив, досягнення вихованців і педагогів. Вихователь-методист Іщенко О.А. поділилась досвідом роботи педагогів  з використання елементів інноваційних технологій та методик в освітній процес , а саме методикою використання паличок Кюізенера та блоків … Продовжити читання “Слухачі курсів підвищення кваліфікації ЖОІППО відвідали ДНЗ №29”

Детальніше
03.Чер.2018

Однією із особливостей сьогодення є зміцнення статусу дитини в суспільстві. З огляду на це актуалізується необхідність нового повороту в системі знань про дитину та дитинство, що потребує розробки і обґрунтування інноваційних підходів до життєзабезпечення дитинства, наукового прогнозування перспектив його розвитку, дослідження соціально-педагогічної ситуації. З одного боку, останні роки вирізнялися радикальними змінами в суспільному дошкільному вихованні. … Продовжити читання “Модель організації методичної роботи ЗДО в умовах модернізації дошкільної освіти”

Детальніше
error: Content is protected !!