Практичний психолог

29.Кві.2020

Рано або пізно в житті кожної дитини настає період під назвою «дитячий садок». Добре, коли дитина з радістю біжить у садок, а що якщо вона плаче і не хоче туди йти? Які можуть бути причини? Майже всі батьки, які віддають малюка в садок, стикаються з тим, що він спочатку плаче і вередує. Чому дитина не … Продовжити читання “Основні причини, через які дитина боїться йти в дитячий садок”

Детальніше
29.Кві.2020

Нова програма навчання дітей в 1 класі вимагає певного підґрунтя, оволодіння дитиною компетенціями Державного стандарту дошкільної освіти. Зрештою, кожна дитина – індивідуальність, а ми – дорослі, особливо батьки маємо це враховувати. Практика сьогодні свідчить, що випускники дошкільного закладу значно легше адаптуються до нових умов навчання в школі. «Бути готовим до школи – не означає вміти … Продовжити читання “Дитина на порозі школи”

Детальніше
29.Кві.2020

Вступаючи до школи, дитина посідає нову соціальну позицію – школяра. Дуже важливим є мотивація дитини зайняти цю позицію. Одним із обов’язків сім’ї є підготовка дитини до школи, від чого залежатимуть їхні успіхи в навчанні, подальший розвиток. Як правило, діти, які у старших дошкільних групах розуміють, що їх чекає у школі, володіють необхідними для навчання у … Продовжити читання “Формування психологічної готовності старших дошкільників до школи в родині”

Детальніше
23.Кві.2020

Дистанційний супровід батьків дошкільнят. Поради та вправи, які можна робити разом з дитиною в період карантину, від практичного психолога ЖДНЗ №29 Скаковської Ольги Анатоліївни

Детальніше
09.Кві.2020

Життя в інформаційному суспільстві вносить свої корективи.  Звичайно чимало користі маємо від розвитку сучасних технологій. Дитина дошкільного віку без проблем включає комп’ютер, планшет, мобільний телефон чи інший гаджет щоб пограти в гру, послухати музику, подивитись відео або навіть зробити це все за допомогою мережі. Сьогодні все більше і більше дітей користується Всесвітньою мережею Інтернет. Інтернет … Продовжити читання “Комп’ютерна залежність у дошкільників: чи можлива? Інформаційна безпека під час перегляду мультфільмів”

Детальніше
error: Content is protected !!