Психологічний вісник

25.Жов.2018

Численні наукові джерела і спеціальні експериментальні дослідження свідчать про негативний вплив на психічне здоров’я дитини стресогенних чинників, які постійно діють на дитячу психіку і є головною причиною досить високого відсотка невротичних проявів у поведінці дошкільників. Невротичні прояви у поведінці з’являються у дітей, які страждають від дефіциту спілкування з дорослими або від їх ворожого ставлення, а … Продовжити читання “Про техніку збереження психічного здоров’я дитини в умовах соціальних конфліктів”

Детальніше
30.Сер.2018

У віці 2-3 років дитина йде в дитячий садок. Це дуже важливий етап у житті малюка – адже тут відбувається соціалізація і з’являються перші друзі. Щоб дитина краще адаптувалася до нових умов, уникайте поширених помилок НЕ ОБІЦЯЙТЕ НАДТО БАГАТО. Звичайно, для того щоб підготувати малюка до садочка, мами малюють йому ідеальну картинку: веселі друзі, чудова вихователька, … Продовжити читання “Як правильно батькам відправити дитину в дитячий садок”

Детальніше
09.Бер.2018

Адаптація у психології особистості – пристосування індивіда до умов соціального середовища та існування в ньому. Адаптивність – інтегративна властивість, яка характеризує ступінь психологічної адаптації особистості і визначається відповідністю (власне адаптивність), відносною невідповідністю (неадаптивність) або крайнім ступенем невідповідності і відсутністю можливої адаптації (дезадаптивність) між цілепокладаннями індивіда і досягнутими результатами. Критерії вивчення адаптації дитини до навчально-виховного процесу: … Продовжити читання “Адаптація дітей до нових умов виховання і навчання в ДНЗ”

Детальніше
error: Content is protected !!