Соціальний педагог

29.Кві.2020

Діти, яких батьки готували до відвідин садочка заздалегідь, краще переносять адаптаційний період. Підготовка дітей до ДНЗ проводиться за кілька місяців, дитині можна багато розповідати про садок, пограти з нею в «садок», гуляти на його території тощо. Перш ніж віддавати малюка в садок, потрібно за місяць-два почати привчати його до режиму вдома. Якщо режим буде близьким … Продовжити читання “Ще раз про адаптацію…”

Детальніше
29.Кві.2020

Підготовка дітей до навчання в школі – фундамент для майбутньої успішності. Це відповідальний період в житті не тільки дитини, але і кожного з батьків. Початкова школа є переломним моментом на шляху становлення маленької особистості. Змінюється режим і ритм життя, з’являється відповідальність за свої дії, маленькі, але перші обов’язки. Все це в цілому викликає стрес у дитини, … Продовжити читання “Готуємо майбутнього першокласника”

Детальніше
09.Кві.2020

     Більшість батьків замислюються, чи правильно вони себе поводять з дитиною. Усі ми маємо труднощі та іноді не впевнені, чи добре виховуємо своїх дітей. Однією з проблем, що найбільше непокоїть батьків, є питання поведінки: що треба зробити аби діти поводилися добре? Подавайте дітям приклад хорошої поведінки. Діти вчаться, наслідуючи поведінку дорослих. Ваша поведінка – … Продовжити читання “7 ПРАВИЛ УСПІШНОГО БАТЬКІВСТВА”

Детальніше
09.Кві.2020

Пам’ятайте, забороняти можна тільки дії дитини, а не почуття, не емоції. Не можна злитися, не можна плакати або боятися – все це нездійсненні заборони. Дитина, як і будь-який дорослий, має право на почуття. Інша справа як ці почуття проявляти. Краще покажіть, яким прийнятним способом можна висловити свій гнів, роздратування, що зробити зі страхом і т.п. … Продовжити читання “ЯК СКАЗАТИ ДИТИНІ «НЕ МОЖНА» ЩОБ ДИТИНА ВАС ПОЧУЛА”

Детальніше
13.Бер.2019

Булінг – це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикався з цим явищем у дитинстві. Під терміном “булінг”, розуміють – це агресивна поведінка щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи самоствердження. Булінг може проявлятись у вигляді психологічного тиску (образи, … Продовжити читання “Що таке “булінг” та чому про нього треба знати батькам ?”

Детальніше
error: Content is protected !!