Музична скарбничка

14.Кві.2020

Колискова пісня, колискова – То найперша материнська мова. Пахне вона м’ятою і цвітом, Чебрецевим і суничним літом. Пахне молоком і споришами, Скільки в ній тривожності людської, І надії, і сивини гіркої. Колискова пісня, колискова – То солодка материнська мова.  Спів i музика супроводжують людину з перших кроків її життя. Чуттєвий зв’язок, щодня народження iснують мiж … Продовжити читання “Колискові пісні для дитини”

Детальніше
13.Кві.2020

Музикотерапія – це інтегративна дисципліна,яка разом з нейрофізіологією, психологією, рефлексологією та музикознавством стверджується у статусі універсальної виховної дисципліни,здатної оптимізувати особистісний розвиток людини. Термін «музикотерапія» грецько – латинського походження і в перекладі означає «зцілення музикою»

Детальніше
09.Бер.2018

Музика, як вид мистецтва, повинна увійти в життя дитини із самого народження. Батьки можуть запитати: “А це не зарано?”. На це питання можна відповісти так: “Ні не зарано, а може трішечки пізно”. Вчителями доведено, що ще до народження дитина сприймає не тільки голос матері, але і деякі звуки зовні. Це говорить про те, що музичне … Продовжити читання “Музика та дитина”

Детальніше
error: Content is protected !!