Творча майстерня

16.Чер.2020

Для створення естетичного середовища на заняттях із малювання вихователь часто застосовує музичний супровід. Це не просто особиста забаганка чи якась власне приємність. Така форма роботи досліджена науковцями і має ряд позитивних моментів. Використання музики  як  одного із  засобів  емоційного  впливу на заняттях образотворчого мистецтва дозволяє не просто  навчити  учнів  певним  навичкам малювання,  але  й  переживати  те,  що  вони відчувають,  бачать,  малюють.  … Продовжити читання “Вплив музичного супроводу на заняттях із малювання”

Детальніше
17.Тра.2020

Різнобічний розвиток дитини дуже важливий, адже саме в перші роки життя закладаються підвалини для подальшого розуміння світу в цілому, безпеки, діяльності, спілкування та соціалізації. Аби нова інформація засвоювалась легко та швидко, дитина має отримувати її із улюблених занять або в процесі гри. Чудовим заняттям, яке може з легкістю стати інтегрованим являється саме малювання. В процесі … Продовжити читання “Інтегровані заняття з малювання для дошкільнят”

Детальніше
05.Тра.2020

Не так давно Україна дізналася про стародавнє мистецтво малювання на воді – ебру. Мармуро́вий папі́р, ебру — різновид живопису, характерний для країн Сходу, продуктом якого є малюнок, створений на воді (або спеціальному розчині), і згодом обережно перенесений на папір чи іншу поверхню. Впродовж століть цей метод використовувався як основа для створення каліграфії, оздоблення приміщень, прикрашення обкладинок … Продовжити читання “Чарівне малювання на воді”

Детальніше
29.Кві.2020

Коли в сім’ї народжується малюк, то кожен із батьків прагне аби він мав повноцінний всебічний розвиток. Для цього в сучасному світі є безліч цікавих та корисних занять, технік та іграшок для діток. Одним із ключових, і навіть якоюсь мірою передових занять являється малювання. Так, світ не стоїть на місці і весь час ми дізнаємось про … Продовжити читання “Користь образотворчого мистецтва для дошкільнят або Навіщо дитині малювати”

Детальніше
23.Кві.2020

На будь-якому сучасному дитячому святі аквагрим є цікавим та актуальним видом творчості. Дитині надзвичайно подобається мати тематичний малюнок на своєму тілі, котрий вона, як правило, обирає самостійно. Аквагрим – це різновид боді-арту, нанесення малюнків пензликами на обличчя за допомогою фарб на водній основі, які швидко і легко змиваються. Фарби для такої творчості використовуються не токсичні, … Продовжити читання “Аквагрим вдома!”

Детальніше
error: Content is protected !!