Батькам

09.Лют.2019

Шановні батьки! Повідомляємо Вас, що відповідно до рішення комісії з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій у місті Житомирі від 01.02.2019 року та  у зв’язку з ускладненням епідситуації по кору, дітям, які є вихованцями та учнями закладів  освіти,  але не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, з 11.02.2019 року відвідування  закладу освіти забороняється. У разі, коли … Продовжити читання “Дітям без щеплень забороняють відвідувати школи та дитсадки”

Детальніше
25.Лип.2018

Що робити молодим батькам, якщо у їхнього малюка не виходить ходити в дитячий садок? У тематичних групах у соціальних мережах і на батьківських форумах тема дитячого садка для малюка обговорюється завжди дуже активно. Прихильники дитячого садка, які впевнені в необхідності відвідування дошкільного закладу, доводять опонентам свою точку зору, переконуючи їх, що це важлива складова нормального … Продовжити читання “Недитсадівська дитина: коли не варто йти у садок?”

Детальніше
25.Лип.2018

Тобі вже зателефонували з дитячого садка і сказали, що до осені малюк має бути готовим до вступу? Тепер тебе турбує питання, що має вміти дитина, що поступає до дитячого садка? У тебе є ще трохи часу, щоб навчити малюка всього необхідного. Крім основної підготовки до дитячого садка, яка включає в себе проходження медогляду, перше знайомство … Продовжити читання “Що має вміти дитина, яка йде до дитячого садка?”

Детальніше
09.Бер.2018

Доброго всім дня! Читаючи коментарі, які батьки пишуть про садочки, які відвідують їхні діти, не можуть залишитися осторонь і я, і нічого не сказати про наш ДНЗ №29. В садочку виховуються двоє моїх дітей уже третій рік. По цій же протоптаній старшими братиками доріжці плануємо водити на виховання і найменшого. Так склалося, що ми у … Продовжити читання “Слова Юлії Андрійчук до батьків, діти яких навчаються в ДНЗ”

Детальніше
error: Content is protected !!