Батькам

16.Чер.2020

Для створення естетичного середовища на заняттях із малювання вихователь часто застосовує музичний супровід. Це не просто особиста забаганка чи якась власне приємність. Така форма роботи досліджена науковцями і має ряд позитивних моментів. Використання музики  як  одного із  засобів  емоційного  впливу на заняттях образотворчого мистецтва дозволяє не просто  навчити  учнів  певним  навичкам малювання,  але  й  переживати  те,  що  вони відчувають,  бачать,  малюють.  … Продовжити читання “Вплив музичного супроводу на заняттях із малювання”

Детальніше
21.Тра.2020

Шановні батьки! Уряд проінформував громадськість про продовження карантину в Україні до 22 червня 2020 року, але з послабленнями та про можливість поетапного відновлення роботи закладів дошкільної освіти за умови покращення епідситуації в конкретно взятому регіоні. Для безпечного перебування дітей в дошкільному закладі має бути забезпечено проведення підготовчої роботи, що направлена на виконання рекомендацій щодо організації … Продовжити читання “Термінова інформація для батьків закладу”

Детальніше
12.Тра.2020

Хто ж не любить тварин? Діти від них точно у захваті!   Жива природа – це дивовижний, багатогранний світ. Особливе місце в цьому світі відведено тваринам: вони складають лише 2% від усього живого на Землі, але незважаючи на це, роль їх в природі величезна. Житомирська область відзначається багатством й різноманітністю в тваринному світі, як представників … Продовжити читання ““Життя тварин навесні” – тематичний тиждень”

Детальніше
05.Тра.2020

Не так давно Україна дізналася про стародавнє мистецтво малювання на воді – ебру. Мармуро́вий папі́р, ебру — різновид живопису, характерний для країн Сходу, продуктом якого є малюнок, створений на воді (або спеціальному розчині), і згодом обережно перенесений на папір чи іншу поверхню. Впродовж століть цей метод використовувався як основа для створення каліграфії, оздоблення приміщень, прикрашення обкладинок … Продовжити читання “Чарівне малювання на воді”

Детальніше
29.Кві.2020

Коли в сім’ї народжується малюк, то кожен із батьків прагне аби він мав повноцінний всебічний розвиток. Для цього в сучасному світі є безліч цікавих та корисних занять, технік та іграшок для діток. Одним із ключових, і навіть якоюсь мірою передових занять являється малювання. Так, світ не стоїть на місці і весь час ми дізнаємось про … Продовжити читання “Користь образотворчого мистецтва для дошкільнят або Навіщо дитині малювати”

Детальніше
error: Content is protected !!