Адаптація дитини до дитячого садка

29.Кві.2020

Діти, яких батьки готували до відвідин садочка заздалегідь, краще переносять адаптаційний період. Підготовка дітей до ДНЗ проводиться за кілька місяців, дитині можна багато розповідати про садок, пограти з нею в «садок», гуляти на його території тощо. Перш ніж віддавати малюка в садок, потрібно за місяць-два почати привчати його до режиму вдома. Якщо режим буде близьким … Продовжити читання “Ще раз про адаптацію…”

Детальніше
29.Кві.2020

Рано або пізно в житті кожної дитини настає період під назвою «дитячий садок». Добре, коли дитина з радістю біжить у садок, а що якщо вона плаче і не хоче туди йти? Які можуть бути причини? Майже всі батьки, які віддають малюка в садок, стикаються з тим, що він спочатку плаче і вередує. Чому дитина не … Продовжити читання “Основні причини, через які дитина боїться йти в дитячий садок”

Детальніше
30.Сер.2018

У віці 2-3 років дитина йде в дитячий садок. Це дуже важливий етап у житті малюка – адже тут відбувається соціалізація і з’являються перші друзі. Щоб дитина краще адаптувалася до нових умов, уникайте поширених помилок НЕ ОБІЦЯЙТЕ НАДТО БАГАТО. Звичайно, для того щоб підготувати малюка до садочка, мами малюють йому ідеальну картинку: веселі друзі, чудова вихователька, … Продовжити читання “Як правильно батькам відправити дитину в дитячий садок”

Детальніше
error: Content is protected !!