Домашнє насильство

13.Гру.2018
Домашнє насильство

Увага!

Відповідальна особа в ЖДНЗ №29 

з питань виявлення, реагування на випадки домашнього насильства –

практичний психолог  Скаковська Ольга Анатоліївна

та соціальний педагог Ковтонюк Оксана Анатоліївна

Контактний телефон 25-65-25

В Україні набув чинності наказ Міністерства внутрішніх справ, що дозволяє поліцейським одразу на місці, звідки поступив виклик про домашнє насильство, убезпечити жертву від кривдника, незалежно від майнових прав на житло підозрюваного і постраждалого.

Що таке «домашнє насильство», згідно із законом?

Домашнє насильство – дії або бездіяльність фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь.

Якщо раніше домашнім насильством вважались інциденти у подружжі, то тепер розширюється коло осіб. До нього тепер відносять колишнього чоловіка/дружину, громадянські шлюби (спільне проживання без реєстрації). Розширене коло осіб, яких визнають кривдниками: прийомні батьки, особи, які спільно проживають чи проживали в одній родині, рідні брати, сестри, опікуни й інші родичі – дядько, тітка, племінниці, двоюрідні брати, сестри, двоюрідні дідусі та бабусі

 

Якщо Ваші рідні чи близькі люди стали жертвами

домашнього насильства, необхідно

звернутися за допомогою 

Контактна інформація:

Галерея зображень
error: Content is protected !!