Готуємось разом до школи

29.Кві.2020

З 1 квітня почався прийом заяв про зарахування дітей до перших класів на 2020-2021 навчальний рік. Батьки, чиї діти мають вперше піти до школи цього року, мусять подати електронну заяву до обраної ними школи.  Подавати заяву про вступ до школи мають лише батьки дітей 6-7 років, які збираються почати навчання у 2020-2021 навчальному році. Тобто … Продовжити читання “Як записати майбутнього першачка до школи онлайн”

Детальніше
29.Кві.2020

Підготовка дітей до навчання в школі – фундамент для майбутньої успішності. Це відповідальний період в житті не тільки дитини, але і кожного з батьків. Початкова школа є переломним моментом на шляху становлення маленької особистості. Змінюється режим і ритм життя, з’являється відповідальність за свої дії, маленькі, але перші обов’язки. Все це в цілому викликає стрес у дитини, … Продовжити читання “Готуємо майбутнього першокласника”

Детальніше
29.Кві.2020

Нова програма навчання дітей в 1 класі вимагає певного підґрунтя, оволодіння дитиною компетенціями Державного стандарту дошкільної освіти. Зрештою, кожна дитина – індивідуальність, а ми – дорослі, особливо батьки маємо це враховувати. Практика сьогодні свідчить, що випускники дошкільного закладу значно легше адаптуються до нових умов навчання в школі. «Бути готовим до школи – не означає вміти … Продовжити читання “Дитина на порозі школи”

Детальніше
29.Кві.2020

Вступаючи до школи, дитина посідає нову соціальну позицію – школяра. Дуже важливим є мотивація дитини зайняти цю позицію. Одним із обов’язків сім’ї є підготовка дитини до школи, від чого залежатимуть їхні успіхи в навчанні, подальший розвиток. Як правило, діти, які у старших дошкільних групах розуміють, що їх чекає у школі, володіють необхідними для навчання у … Продовжити читання “Формування психологічної готовності старших дошкільників до школи в родині”

Детальніше
13.Кві.2020

Чи завжди ми звертаємо увагу на те, як говорять наші діти? Найчастіше покладаємося на час — мовляв, підросте і навчаться. Але дефекти мовлення сьогодні є великою проблемою з тяжкими наслідками. Останнім часом спостерігається значне збільшення кількості дошкільників із порушеннями як загального психофізичного, так і мовленнєвого розвитку. Офіційна статистика на Україні констатує збільшення кількості дітей, кожна … Продовжити читання “Розвинуте мовлення – запорука успішного навчання в школі”

Детальніше
error: Content is protected !!