Група дошкільного віку Метелики

18.Січ.2021

Відомо, – щодня дошкільник має активно рухатися для повноцінного розвитку його тіла, інтелекту й духу. Великою мірою потреба дітей у русі задовольняється під час фізкультурних розваг. Колективні ігри, змагання стимулюють дошкільнят до спритності, активності, жаги до перемоги. Так, змістовно, емоційно пройшла фізкультурна розвага, присвячена Міжнародному дню Сніговика, “Ми до лісу всі підемо” в середній групі … Продовжити читання “18 січня – Міжнародний день Сніговика”

Детальніше
21.Кві.2020

Під час тематичного тижня , присвяченого Великоднім святам, спільно з батьками була розширена уява дітей про свято Великодня, про  традиції та звичаї,  пов‘язані з цим святом. Малята переглянули розвиваючі великодні мультфільми, прослухали аудіоказки «Загублена писанка», «Великодня пригода», ознайомились з різновидами писанок і крашанок; вчили вірш А. Камінчука «Писанка» за допомогою мнемотаблиці; гралися разом з батьками … Продовжити читання “Розмалюю писанку… (молодша група №2)”

Детальніше
17.Лис.2019

Вихователі групи: Горшкальова Ольга Леонідівна, Болдирєва Світлана Вікторівна Для підвищення ефективності навчально-виховної роботи ми застосовуємо інноваційні технології. Так, за допомогою паличок Кюінезера діти краще засвоюють сенсорні еталони, склад числа, формується просторове уявлення у дітей. А завдяки методу символічної синектики розвиваємо у дітей творчу уяву, мислення, пам’ять та мовлення.

Детальніше
error: Content is protected !!