Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

04.Лис.2018
Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН.

Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 року щорічно відзначає цей день. Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян затверджено урядовою постановою від 26 вересня 1997 року № 1066 «Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку». Відповідно до Указу Президента України від 24 вересня 2004 року № 1135/2004 1 жовтня Україна відзначає і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана 1 жовтня у нашому закладі в старшій групі №2 проведено захід «Люблю тебе моя дорога бабусю”.

Дорогі наші бабусі і дідусі! За щоденними турботами ми не маємо часу щиро подякувати за все добре, яке ви зробили для дітей, онуків, правнуків.

Прийміть же від нас низький уклін, велике спасибі!

Галерея зображень
error: Content is protected !!