Новини

22.Вер.2019

«Літо – радісна пора. Літо любить уся дітвора!», Літо – це пора яскравих вражень і емоцій і прощатись з ним завжди болісно. Літо – промайнуло швидко, але лишились спогади, враження, досвід…

Детальніше
02.Вер.2019

Вересень – початок навчального року не тільки у школах, але й у дошкільних навчальних закладах. Він ясним промінчиком постукав у вікна всіх вихованців, запрошуючи їх до дитячого садочка. Колектив дошкільного закладу №29 організував для своїх  малят  святкову зустріч з нагоди початку нового навчального року. Під веселу мелодію дитячих пісень, герої мультиплікаційних пригод: Фіксик, Клоун, Міньйон … Продовжити читання “1 вересня в дитячому садку”

Детальніше
02.Вер.2019
Детальніше
02.Вер.2019

    Щорічно у третій четвер травня українці та друзі України в усьому світі відзначають День вишиванки – одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розквіту української культури. За традицією, в цей день всі охочі українці приходять на роботу або навчання у самому пізнаваному елементі українського костюма – у вишиванці. По всьому світу проводяться святкові ходи, … Продовжити читання “День вишиванки – 2019”

Детальніше
09.Лип.2019

Rekomendatsii_MON_2019-2020_Pedrada

Детальніше
error: Content is protected !!