Новини

02.Чер.2021

Все, що ми, дорослі, робимо – ми робимо заради наших дітей.  Турбуємося, захищаємо, тримаємо серце відкритим. Заради них живемо, працюємо, рухаємося вперед, намагаємося робити все можливе і неможливе. Цей світ без дітей був би сірим, одноманітним, безбарвним, невеселим. В очах дитини – правда, чистота, щирість, світло. Наше завдання, як дорослих, підтримувати у дітях цю їхню … Продовжити читання “День захисту дітей”

Детальніше
30.Тра.2021

Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія для дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе. То ж колектив ЖДНЗ № … Продовжити читання “Щасти вам, наші випускники!”

Детальніше
26.Тра.2021
Детальніше
24.Тра.2021

Дітям, як і дорослим, хочеться бути здоровими і   сильними. Тільки діти не знають, що для цього потрібно робити. Поясни їм і вони будуть берегтися.                             Януш Корчак З кожним роком збільшується кількість факторів, що негативно впливають на життя і здоров’я людини. Починаючи з того моменту, як дитина робить перші кроки, вона зазнає впливу небезпечних факторів. … Продовжити читання “Тиждень безпеки життєдіяльності дітей – 2021”

Детальніше
21.Тра.2021

Щороку травень багатий на свята. Одним із свят, на яке чекали наші дошкільники, до якого готувались у закладі педагоги, було свято, яке не є офіційним, але його відзначають у всьому світі. Це – Всесвітній день вишиванки. Адже вишиванка — це ж не просто елемент одягу. Це символ  віри у краще, яка притаманна кожному українцю. Встає … Продовжити читання “Одягни вишиванку – зроби цей день яскравим!”

Детальніше
error: Content is protected !!