Новини

16.Чер.2020

Для створення естетичного середовища на заняттях із малювання вихователь часто застосовує музичний супровід. Це не просто особиста забаганка чи якась власне приємність. Така форма роботи досліджена науковцями і має ряд позитивних моментів. Використання музики  як  одного із  засобів  емоційного  впливу на заняттях образотворчого мистецтва дозволяє не просто  навчити  учнів  певним  навичкам малювання,  але  й  переживати  те,  що  вони відчувають,  бачать,  малюють.  … Продовжити читання “Вплив музичного супроводу на заняттях із малювання”

Детальніше
16.Чер.2020

Наприкінці травня у закладі традиційно відбувся Тиждень безпеки життєдіяльності. Робота з учасниками освітньо-виховного процесу була спланована за тематичними днями. Кожний день у рамках Тижня безпеки мав свій напрям, тему, певні форми, методи та прийоми роботи з дітьми та батьками.      1-й день – Дитина та інші люди (18.05.20)      2-й день – Дитина і … Продовжити читання ““Бережи себе, малюк!””

Детальніше
23.Тра.2020

Вишиванка — це унікальний дрес-код українця. Данина традиції і історії, і у той же час — сучасне і завжди актуальне вбрання. Вишита нитками чи принтована, передана у спадок від мами або щойно куплена у магазині. На Сході, Заході і навіть на іншому кінці світу вишиванка завжди символізує: я маю Україну у серці! День вишиванки в … Продовжити читання “Онлайн-флешмоб “Одягни вишиванку!””

Детальніше
21.Тра.2020

Шановні батьки! Уряд проінформував громадськість про продовження карантину в Україні до 22 червня 2020 року, але з послабленнями та про можливість поетапного відновлення роботи закладів дошкільної освіти за умови покращення епідситуації в конкретно взятому регіоні. Для безпечного перебування дітей в дошкільному закладі має бути забезпечено проведення підготовчої роботи, що направлена на виконання рекомендацій щодо організації … Продовжити читання “Термінова інформація для батьків закладу”

Детальніше
17.Тра.2020

Різнобічний розвиток дитини дуже важливий, адже саме в перші роки життя закладаються підвалини для подальшого розуміння світу в цілому, безпеки, діяльності, спілкування та соціалізації. Аби нова інформація засвоювалась легко та швидко, дитина має отримувати її із улюблених занять або в процесі гри. Чудовим заняттям, яке може з легкістю стати інтегрованим являється саме малювання. В процесі … Продовжити читання “Інтегровані заняття з малювання для дошкільнят”

Детальніше
error: Content is protected !!