Новини

26.Кві.2022
Детальніше
25.Бер.2022

ЮНІСЕФ разом із Міністерством освіти й науки України запрошують дошкільнят         до Дитячого онлайн-садочка НУМО з розвивальними відеозаняттями для дітей 3–6 років. Програму онлайн-садочка розробляла команда вихователів дитячого простору “Пташеня”  на чолі з Соломією Бойкович, експерткою з дошкільної освіти. Також до команди розробників долучали психологів, щоб контент був безпечним для дітей, які зараз перебувають … Продовжити читання “Дитячий садок онлайн”

Детальніше
21.Бер.2022

Коли під рукою нема олівців, Lego та планшету. А є лише мама, яка хоче відволіктися від новин і думок, і дитина 3-6 років, яка нудьгує без своїх іграшок та друзів. І зчитує мамин стан. Тоді можемо грати у таке: 1. Що спільного? Наше завдання – по черзі називати, що спільного у двох предметах. Наприклад: «Що … Продовжити читання “Граємось з дітьми у сховищі або в дорозі…”

Детальніше
18.Бер.2022

Обов’язково підбадьорюйте дитину. Наразі діти найбільше потребують емоційної підтримки дорослих. Щоб намагатись уникнути негативних емоційних станів, використовуйте висловлювання-підбадьорювання. У таких висловлюваннях підтримуйте дитину словами: «Разом ми переживемо цей складний час і повернемося додому» Не бійтеся висловлюйте згоду. Сконцентруйте увагу дитини на буденних, звичайних справах і при цьому формуйте в неї впевненість у правильності власних дій. … Продовжити читання “Поради для батьків: «Як підтримати дитину в складній ситуації»”

Детальніше
18.Бер.2022

Дитина дошкільного віку не може захистити себе в мирний час, а у стресогенній ситуації під час війни почувається ще більш безпорадною. Тому вона повинна розуміти, що батьки подбають про її безпеку. Для того щоб сигналізувати батькам про свою потребу, дитина може стати незвично тихою або, навпаки, збудженою. Завдання батьків: Створіть для дитини комфортні умови, можливість … Продовжити читання “Дитина й війна: підтримуємо та заспокоюємо”

Детальніше
error: Content is protected !!