Освітній процес

02.Чер.2021

Все, що ми, дорослі, робимо – ми робимо заради наших дітей.  Турбуємося, захищаємо, тримаємо серце відкритим. Заради них живемо, працюємо, рухаємося вперед, намагаємося робити все можливе і неможливе. Цей світ без дітей був би сірим, одноманітним, безбарвним, невеселим. В очах дитини – правда, чистота, щирість, світло. Наше завдання, як дорослих, підтримувати у дітях цю їхню … Продовжити читання “День захисту дітей”

Детальніше
30.Тра.2021

Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія для дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе. То ж колектив ЖДНЗ № … Продовжити читання “Щасти вам, наші випускники!”

Детальніше
24.Тра.2021

Дітям, як і дорослим, хочеться бути здоровими і   сильними. Тільки діти не знають, що для цього потрібно робити. Поясни їм і вони будуть берегтися.                             Януш Корчак З кожним роком збільшується кількість факторів, що негативно впливають на життя і здоров’я людини. Починаючи з того моменту, як дитина робить перші кроки, вона зазнає впливу небезпечних факторів. … Продовжити читання “Тиждень безпеки життєдіяльності дітей – 2021”

Детальніше
30.Кві.2021

Великдень – одне з найбільших й найшанованіших після Різдва християнських свят.  А як це свято можуть відзначити наші дошкільники? Як розповісти дітям про історію свята, його традиції, пояснити, чому це свято є таким важливим для кожної людини, –  правильно і доступно? Колись традиції передавалися в родині з покоління в покоління «від серця до серця». Сьогодні … Продовжити читання “Великдень у дитячому садку”

Детальніше
24.Кві.2021

Земля прекрасна, вона для тебе: І  сонце ясне, і  синє небо. Птахи і звірі, моря і  ріки. Нехай же буде вона  навіки! 22 квітня відзначається Всесвітній день Землі, найбільше міжнародне екологічне свято, свято чистої Води, Землі і Повітря. Цей день є особливою нагодою  поговорити з дітьми про важливе – про захист навколишнього середовища заради збереження Землі, показати,що кожен з нас може … Продовжити читання “22 квітня – День Землі”

Детальніше
error: Content is protected !!