Освітній процес

16.Чер.2020

Наприкінці травня у закладі традиційно відбувся Тиждень безпеки життєдіяльності. Робота з учасниками освітньо-виховного процесу була спланована за тематичними днями. Кожний день у рамках Тижня безпеки мав свій напрям, тему, певні форми, методи та прийоми роботи з дітьми та батьками.      1-й день – Дитина та інші люди (18.05.20)      2-й день – Дитина і … Продовжити читання ““Бережи себе, малюк!””

Детальніше
12.Тра.2020

Хто ж не любить тварин? Діти від них точно у захваті!   Жива природа – це дивовижний, багатогранний світ. Особливе місце в цьому світі відведено тваринам: вони складають лише 2% від усього живого на Землі, але незважаючи на це, роль їх в природі величезна. Житомирська область відзначається багатством й різноманітністю в тваринному світі, як представників … Продовжити читання ““Життя тварин навесні” – тематичний тиждень”

Детальніше
04.Тра.2020

Струмки задзвеніли, всміхається Сонце, Птахи повернулись під наше віконце. І раді всі друзі – птахів щебетанню, Весна на порозі – здійсняться бажання! Птахи зимували у теплих країнах, Та всі повернулись на Україну. Весна – чудова пора року, коли все навкруги оживає: розквітають перші квіти, прокидаються від зимової сплячки тварини, а птахи повертаються з теплих країв … Продовжити читання “Птахи нам на крилах весну принесли!”

Детальніше
27.Кві.2020

Народжений з ініціативи громадських організацій ще у далекому 1970 році Всесвітній День Землі, з кожним роком стає дедалі актуальнішим та необхідним.  Мешканці всього світу об’єднуються, аби відзначити День Землі і таким чином вшанувати крихку природу планети, яка все більше страждає та потерпає від людських дій. Заходи до Всесвітнього Дня Землі спонукають людей бути уважнішими до … Продовжити читання “22 квітня – Всесвітній День Землі”

Детальніше
27.Кві.2020

   «Цінуймо квітку – Божий дар, що пелюстками обіймає. В ній вічний поклик і вогненний жар, в ній частка сонця й райдуги розмай». Квіти є найпрекраснішим витвором природи . Вони вражають нас найтоншими пахощами, милують найрізноманітнішими кольорами.  Вони, як і музика створюють піднесений настрій, окрилюють. Як свідчить легенда, квіти на землі з’явилися, коли веселка піднялася … Продовжити читання “Тематичний тиждень «Квіти – окраса нашого життя””

Детальніше
error: Content is protected !!