Освітній процес

25.Бер.2022

ЮНІСЕФ разом із Міністерством освіти й науки України запрошують дошкільнят         до Дитячого онлайн-садочка НУМО з розвивальними відеозаняттями для дітей 3–6 років. Програму онлайн-садочка розробляла команда вихователів дитячого простору “Пташеня”  на чолі з Соломією Бойкович, експерткою з дошкільної освіти. Також до команди розробників долучали психологів, щоб контент був безпечним для дітей, які зараз перебувають … Продовжити читання “Дитячий садок онлайн”

Детальніше
14.Січ.2022

У низці різдвяних зимових свят особливе місце займають 13 і 14 січня – свята Маланки і Василя. Василя, 14 січня – Старий Новий рік, який має свої давні традиції і обряди святкування і веде свій початок ще з дохристиянських часів. Напередодні Старого Нового року відзначають Щедрий вечір або свято Маланки. Саме цьому святу були присвячені … Продовжити читання “Зима прийшла – празники привела”

Детальніше
27.Гру.2021

Новий рік — одне із найулюбленіших свят для дітей. Адже саме новорічне свято дарує здійснення найзаповітніших дитячих бажань, чудові подарунки, справжнісіньких Діда Мороза та Снігуроньку, веселих казкових героїв, а головне — особливу, неповторну атмосферу чарівної казки. Наш педагогічний колектив, кожного року турбується про те, щоб Новорічні свята для малечі були справжнім дивом, наповнювали душу особливим піднесенням. А … Продовжити читання “Новий рік іде до нас…”

Детальніше
20.Гру.2021

20 грудня в нашому закладі діти кожної дошкільної групи отримали можливість взяти участь в інтерактивній ляльковій виставі “Торбинка Святого Миколая”. Дошкільнята були у захваті, спостерігаючи за розвитком подій вистави, та вчасно і влучно підказували героям вистави, як слід поводити себе в тій чи іншій ситуації. А ще малята виконували під час вистави цікаві сучасні руханки, … Продовжити читання “Святий Миколаю, ми тебе чекали!”

Детальніше
14.Гру.2021

Традиції народу і народної творчості завжди знаходять відгук у серцях дітей. Тому  13 грудня музичні керівники  закладу разом керівником театралізованого гуртка підготували для наших дошкільників розвагу «Андріївські вечорниці». Зранку на Андріївських вечорницях побували діти старшої групи «Сонечко», а у ІІ половину дня на вечорниці були запрошені діти групи «Метелики». Під час свята привітали всіх хлопчиків … Продовжити читання “Андріївські вечорниці”

Детальніше
error: Content is protected !!