Пам`ятка для батьків, діти яких відвідують заклад дошкільної освіти під час карантину

10.Лис.2020
Пам`ятка для батьків, діти яких відвідують заклад дошкільної освіти під час карантину

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Ми продовжуємо працювати в умовах адаптивного карантину. 

  1. Перш ніж привести дитину в заклад дошкільної освіти, будь ласка,  зверніть увагу на стан її здоров`я. За найменших підозр у дитини та членів усієї родини захворювань  (ГРВІ, нежить, підвищення температури тощо), необхідно звернутися до сімейного лікаря та обов’язково попередити вихователя чи медичного працівника закладу та прийняти міри самоізоляції.
  2. Дотримуйтесь режиму роботи закладу: з 7.30 до 18.00 – приводьте дитину до ЗДО своєчасно з 7.30 до 8.30, зберігаючи дистанцію з працівниками та іншими батьками 1,5 м. Уникайте скупчення людей.
  3. Ранковий прийом дітей здійснюється вихователями на території ЗДО (на майданчиках кожної групи). Вранці та кожні чотири години протягом дня дітям проводиться температурний скринінг. Діти, з температурою тіла понад +37,2°С та з ознаками соматичних захворювань будуть відсторонені.
  4. Батьки, або особи які їх замінюють, що супроводжують дитину на  території закладу повинні бути в захисних масках (у тому числі саморобних), так, щоб були покриті ніс та рот, відповідно до карантинних вимог. Необхідно надавати вихователю правдиву інформацію стосовно стану здоров’я дитини та членів родини.
  5. Вхід до будівлі дитячого садочка батькам, або особам які їх замінюють ЗАБОРОНЕНИЙ.
  6. У зв’язку з правилами та умовами адаптивного карантину, за відсутності дітей, в закладі буде проводитись систематична дезінфекція обладнання та приміщень.
  7. Забороняється приносити з дому іграшки, їжу, гаджети та інший матеріал (олівці, книги, тощо) окрім особистих речей: одяг, змінне взуття, паперові серветки, головний убір.
  8. Надайте вихователеві свій достовірний мобільний номер телефону, або інших членів родини для зв’язку у разі виникнення непередбачуваної ситуації (погіршення стану здоров’я дитини, тощо).  
  9. З метою отримання оперативної інформації про зміни в організації роботи ЗДО (режим, освітній процес тощо) щоденно переглядайте сайт закладу, сторінку вихователя Вашої групи в Viber, де буде розміщено відповідну інформацію.
error: Content is protected !!