Поради фахівців

20.Кві.2021

На виконання Закону України «Про охорону дитинства», листа управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації від 14.04.2021 №844-2/3-21 та з метою якісного реагування на порушення прав та свобод дитини, надаємо інформацію з контактами уповноважених органів серед учасників освітнього процесу закладів освіти:

Детальніше
12.Кві.2021
Детальніше
07.Кві.2021

Про те, як впливає музика на розвиток дитини написано чимало посібників, научних трактатів. У людини яка має музичну освіту, або багатий досвід використання в своєму житті музики немає сумніву в тому, що вона (музика) розвиває і виховує у дитині моральні, душевні, розумові та вольові якості. Однак сьогодні у багатьох батьків виникає запитання: чи варто навчати … Продовжити читання ““Як музика розвиває інтелект””

Детальніше
07.Кві.2021

Ритми супроводжують нас всюди. Важко уявити собі область, де б людина не стикався з ритмом. Вчені вже давно довели, що навіть вже в утробі матері ритм її серця заспокоює і заколисує дитину. Так, коли ж людина починає відчувати ритм? Виходить, ще до появи на світ! Якби розвиток почуття ритму розглядалося з точки зору розвитку почуття, … Продовжити читання “Як розвинути почуття ритму дитині та дорослому?”

Детальніше
07.Кві.2021

Цифрове середовище, зокрема мережа інтepнeт, сьогодні є не лише важливим  джерелом, iнформацiї, але i способом комунiкацiї, який нiвелює  перепони  для спiлкування. Через глобальний вплив CОVID-l9 дiти проводять все бiльше часу в інтepнeтi. Зауважуємо, що право дитини на безпеку та захист є базовuм та поширюється на її життєдіяльність як онлайн, так i офлайн. Разом з тим, … Продовжити читання “Інформування батькiв щодо компетентностей безпечної поведiнки в цифровому середовищi”

Детальніше
error: Content is protected !!