Медичний вісник

26.Січ.2022

Щоб привчити дитину до здорового харчування та показати, що здорова їжа – це смачно та корисно, радимо батькам дотримуватись таких рекомендацій: регулярний прийом їжі; включіть у раціон складні вуглеводи, вони допоможуть стабілізувати рівень цукру в крові й зменшать потяг до солодощів; використовуйте білок та клітковину. Вони знижують IG (глікемічний індекс) продуктів, запобігають стрибкам цукру в крові … Продовжити читання “Як привчити дитину до здорового харчування?”

Детальніше
26.Січ.2022

За допомогою нового кухонного обладнання дітям організовується здорове і збалансоване харчування. Пароконвектомат об’єднує в собі 3 режими приготування їжі: конвекцію (обдування гарячим повітрям), приготування на пару і комбінований режим До основних переваг пароконвектомату відносять такі: час приготування продуктів скорочується на 20-50 % в порівнянні зі стандартною кухонною технікою; втрати ваги при приготуванні м’ясних продуктів на 60 … Продовжити читання “Страви, приготовлені в пароконвектоматі”

Детальніше
18.Гру.2021

Раціональне харчування – одна з основних умов здоров’я людини, її довголіття. Харчування повинно не лише покривати енергію, що витрачається дитиною, але й забезпечувати матеріал, необхідний для росту й розвитку всіх органів і систем організму. Досліджено, що процеси обміну речовин у дітей протікають значно інтенсивніше, ніж у дорослих. Адже вони більше рухаються і гуляють, що теж викликає … Продовжити читання “Здорове харчування – здорова дитина!”

Детальніше
31.Жов.2021

Молодих батьків часто переконують в тому, що дитинство сопливе і його потрібно просто пережити. Але одна справа, якщо ці соплі є проявом банального ГРВІ і зовсім інша – більш серйозні інфекції, які вражають не тільки верхні дихальні шляхи, а й шлунок. Чи варто говорити про те, що в цьому випадку до нежиті обов’язково додається блювота, … Продовжити читання “Ротавірусна інфекція”

Детальніше
26.Жов.2021

Уряд затвердив нові норми та порядок організації харчування у закладах освіти (постанова КМУ від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»). Такі зміни прийняті, з метою: врегулювання організації харчування дітей з огляду на принципи здорового харчування, приведення енергетичної цінності раціону, структури харчування до … Продовжити читання “Зміни в організації харчування в ЗДО з січня 2022 року”

Детальніше
error: Content is protected !!