Практичний психолог

29.Бер.2021

Кажуть, діти – дорогоцінність, а ще більша дорогоцінність їх виховати. Дійсно, великий дар природи – продовжити себе в дітях. І не знайдеться, мабуть, серед усієї батьківської громадськості всієї планети жодного бать­ка чи матері, які б не хотіли бачити свою дитину добре вихованою, і яка б успадкувала усе найкраще від батька-матері.     Розумна батьківська любов?.. На … Продовжити читання “Розумна батьківська любов”

Детальніше
23.Жов.2020

У слові іграшка сховане слова «гра». Іграшка – засіб для гри, її провідник. Іграшка – образ, товариш, спогад про тих, хто подарував або виробив іграшку. Іграшка приходить до дитини змалку. Раніше іграшки виробляли своїми руками. Мати, сестри, тітоньки, бабусі шили ляльку або виготовляли її з соломи. Тато – вирізав з дерева. Іграшка присвячувалась конкретній дитині, … Продовжити читання “Іграшка в житті дитини”

Детальніше
23.Жов.2020

Як допомогти дитині, яка перебуває в стресі

Детальніше
23.Жов.2020

Від того, що ви говорите малюку щодня, залежить впевненість дитини в собі та своїх силах. Тому швидше додавайте у щоденні корисні звички ці прості фрази. Гармонійні стосунки з вами, як мамою, дарують маляті: • відчуття безпеки; • основи базової довіри до світу; • здатності долати труднощі; • позитивний погляд на життя • навички швидкого відновлення … Продовжити читання “25 маминих фраз, які допоможуть виростити впевнену в собі дитину”

Детальніше
29.Кві.2020

Рано або пізно в житті кожної дитини настає період під назвою «дитячий садок». Добре, коли дитина з радістю біжить у садок, а що якщо вона плаче і не хоче туди йти? Які можуть бути причини? Майже всі батьки, які віддають малюка в садок, стикаються з тим, що він спочатку плаче і вередує. Чому дитина не … Продовжити читання “Основні причини, через які дитина боїться йти в дитячий садок”

Детальніше
error: Content is protected !!