Соціальний педагог

15.Гру.2021

Насильство-це дії, які спрямовані на досягнення певної мети. Спричинення моральної, фізичної, психологічної, матеріальної шкоди. Найбільш ганебне насильство над дітьми. Зростає батьківська жорстокість, кількість тілесних ушкоджень, вбивства. Діти позбавлені турботи батьків нерідко гинуть. Як наслідок – діти втрачають довіру і пошану до батьків Основні причини насилля в сім’ї Матеріальні труднощі; Наявність в сім’ї безробітного; Невирішеність житлової … Продовжити читання “«Життя без насильства»”

Детальніше
11.Гру.2021

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» з нагоди відзначення 25 листопада- Міжнародного дня для боротьби за ліквідацію насильства над жінками, 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. 2 грудня – Міжнародного дня боротьби за скасування рабства, 6-  грудня річниці з дня «Монреальскої різанини»,  … Продовжити читання “Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»”

Детальніше
10.Гру.2021

Колектив ЖДНЗ № 29 взяв участь у Благодійній акції «Роби добро, даруй надію». Разом з батьками садочку організували збір подарунків для вихованців Тетерівського дитячого будинку-інтернату до Дня Святого Миколая.

Детальніше
20.Кві.2021

На виконання Закону України «Про охорону дитинства», листа управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації від 14.04.2021 №844-2/3-21 та з метою якісного реагування на порушення прав та свобод дитини, надаємо інформацію з контактами уповноважених органів серед учасників освітнього процесу закладів освіти:

Детальніше
12.Кві.2021
Детальніше
error: Content is protected !!