Інструктор з фізкультури рекомендує

15.Кві.2020

Загартовування дітей в домашніх умовах Загартовувати малюка потрібно для того, щоб підвищити його опірність до різних інфекцій, стійкість до перепадів температур. Загартовувальні процедури сприяють правильному розвитку кісток і м’язової системи дитини, зміцнюють нервову систему, поліпшують обмін речовин і роботу внутрішніх органів, підвищують імунітет – це найкраща профілактика простудних захворювань. Основні правила Головні фактори загартовування природні … Продовжити читання “Загартовування дітей в домашніх умовах”

Детальніше
13.Кві.2020

Карантин поставив багатьох батьків у складні умови. Але спробуйте поглянути на ізоляцію як на позачергові канікули. Нарешті у вас з’явився час, щоб провести його з дітьми весело й корисно. Більшість мам і тат звикли до того, що малюк витрачає свою енергію в садку чи школі, й не знають, як впоратися з непосидою. Пропонуємо кілька рухливих … Продовжити читання “РУХЛИВІ ІГРИ В УМОВАХ КАРАНТИНУ”

Детальніше
02.Вер.2019

Однією з найважливіших теоретичних і практичних завдань оздоровчої роботи в дошкільному навчальному закладі є впровадження інноваційних підходів до збереження та зміцнення здоров’я дошкільнят. Дошкільний навчальний заклад №29  знаходиться в постійному пошуку інноваційних підходів до збереження та зміцнення здоров’я дошкільнят.   Дошкільний туризм є найпотужнішим фактором оздоровлення дітей дошкільного віку, так як характеризується загальнодоступністю і рекомендований практично … Продовжити читання “Дитячий туризм – як важливий компонент системи фізкультурно-оздоровчої роботи закладу дошкільної освіти”

Детальніше
04.Лис.2018

З 1.11.2018- у закладі стартувала презентація – фото: “Мама, Тато, я! – Спортивна сім’я!” Дякуємо всіх хто прийняв участь у  фотозвіті про сімейні, спортивні вихідні на природі, у спортзалі, вдома. Здоров’я — найцінніше, що ми маємо. Його не можна купити ні за які гроші. Здоров’я треба загартовувати та зберігати. Формування здорового способу життя залежить тільки від нас … Продовжити читання “Фото-презентація “МАМА, ТАТО, Я! – СПОРТИВНА СІМ’Я!””

Детальніше
error: Content is protected !!