Музична скарбничка

07.Кві.2021

Про те, як впливає музика на розвиток дитини написано чимало посібників, научних трактатів. У людини яка має музичну освіту, або багатий досвід використання в своєму житті музики немає сумніву в тому, що вона (музика) розвиває і виховує у дитині моральні, душевні, розумові та вольові якості. Однак сьогодні у багатьох батьків виникає запитання: чи варто навчати … Продовжити читання ““Як музика розвиває інтелект””

Детальніше
07.Кві.2021

Ритми супроводжують нас всюди. Важко уявити собі область, де б людина не стикався з ритмом. Вчені вже давно довели, що навіть вже в утробі матері ритм її серця заспокоює і заколисує дитину. Так, коли ж людина починає відчувати ритм? Виходить, ще до появи на світ! Якби розвиток почуття ритму розглядалося з точки зору розвитку почуття, … Продовжити читання “Як розвинути почуття ритму дитині та дорослому?”

Детальніше
28.Жов.2020

Формування сенсорно-пізнавальної компетенції дитини дошкільного віку засобами музичної діяльності Музичне мистецтво – один з наймогутніших засобів виховання, з допомогою якого здійснюється формування особистості. Його сила – у впливі на почуття як дорослих так і дітей, особливо дошкільного віку. Враження дитини від перших звуків музики часто залишаються на все життя. Тому використання музики як засобу виховання … Продовжити читання “Формування сенсорно-пізнавальної компетенції дитини дошкільного віку засобами музичної діяльності”

Детальніше
28.Жов.2020

МУЗИКА РЕЖИМНИХ МОМЕНТІВ У дитячому садку музика може звучати протягом усього дня. Це не означає, що діти зануряться в суцільний аудіопотік. Твори варто подавати дозовано — залежно від часу доби, виду діяльності й навіть настрою дітей. Дізнайтеся, які саме композиції бажано використовувати, коли діти їдять, граються, засинають, та яких позитивних результатів для здоров’я можна завдяки цьому … Продовжити читання “Музика режимних моментів”

Детальніше
27.Жов.2020

«Як підготувати дитину до свята» Шановні батьки, підготовка дитини до свята, очікування свята — це велика відповідальність, психологічне навантаження. Пропонуємо поради, які допоможуть вам підготувати дитину до свят.                ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД ДИТИНИ         Зачіска дитини та макіяж повинні бути безпечними (обережно алергія). Одяг (костюм) дитини повинен бути зручним, святковим, безпечним (без гострих, колючих прикрас), відповідати … Продовжити читання “«Як підготувати дитину до свята»”

Детальніше
error: Content is protected !!