Творча майстерня

19.Бер.2021

Кожен із батьків прагне аби їхня дитина була забезпечена усім необхідним і мала повноцінний всебічний розвиток. Та чи можна повністю виконати усі вимоги, якщо малюк весь час знаходиться вдома? Теоретично – так! Але на практиці все виглядає зовсім по-іншому. Для кожної дорослої людини насправді важливий особистий розвиток. Частіше всього він відбувається, коли ми виходимо із … Продовжити читання “Чому дитині варто ходити в садочок”

Детальніше
04.Лис.2020

Театр це особливий вид мистецтва, чарівний і захопливий. Він нікого не залишає байдужим, допомагає зазирнути в глибину свого “Я” і відкрити найпотаємніші скриньки душі, вчить співпереживати і радіти разом з акторами. Театральне мистецтво-це мистецтво відображати життя з усіма його принадами і недоліками. Театралізована діяльність є надзвичайно важливим видом дитячої активності, так як дозволяє дітям бути … Продовжити читання “Гурток театралізованої діяльності в дитячому садку”

Детальніше
16.Чер.2020

Для створення естетичного середовища на заняттях із малювання вихователь часто застосовує музичний супровід. Це не просто особиста забаганка чи якась власне приємність. Така форма роботи досліджена науковцями і має ряд позитивних моментів. Використання музики  як  одного із  засобів  емоційного  впливу на заняттях образотворчого мистецтва дозволяє не просто  навчити  учнів  певним  навичкам малювання,  але  й  переживати  те,  що  вони відчувають,  бачать,  малюють.  … Продовжити читання “Вплив музичного супроводу на заняттях із малювання”

Детальніше
17.Тра.2020

Різнобічний розвиток дитини дуже важливий, адже саме в перші роки життя закладаються підвалини для подальшого розуміння світу в цілому, безпеки, діяльності, спілкування та соціалізації. Аби нова інформація засвоювалась легко та швидко, дитина має отримувати її із улюблених занять або в процесі гри. Чудовим заняттям, яке може з легкістю стати інтегрованим являється саме малювання. В процесі … Продовжити читання “Інтегровані заняття з малювання для дошкільнят”

Детальніше
05.Тра.2020

Не так давно Україна дізналася про стародавнє мистецтво малювання на воді – ебру. Мармуро́вий папі́р, ебру — різновид живопису, характерний для країн Сходу, продуктом якого є малюнок, створений на воді (або спеціальному розчині), і згодом обережно перенесений на папір чи іншу поверхню. Впродовж століть цей метод використовувався як основа для створення каліграфії, оздоблення приміщень, прикрашення обкладинок … Продовжити читання “Чарівне малювання на воді”

Детальніше
error: Content is protected !!