Творча майстерня

01.Гру.2021

У розмаїтті засобів впливу на формування особистості дитини дошкільного віку важливе місце посідає театр. Цей особливий вид мистецтва органічно поєднує в собі художнє слово, драматичну дію, поетику, живопис, музику та літературу. Він допомагає дитині глибше пізнати себе, внутрішній світ, спонукає її до самовдосконалення. Викликаючи естетичні почуття та емоції в ході театралізованого дійства.   Провідною діяльністю … Продовжити читання “Театралізована гра в житті дошкільника”

Детальніше
19.Бер.2021

Кожен із батьків прагне аби їхня дитина була забезпечена усім необхідним і мала повноцінний всебічний розвиток. Та чи можна повністю виконати усі вимоги, якщо малюк весь час знаходиться вдома? Теоретично – так! Але на практиці все виглядає зовсім по-іншому. Для кожної дорослої людини насправді важливий особистий розвиток. Частіше всього він відбувається, коли ми виходимо із … Продовжити читання “Чому дитині варто ходити в садочок”

Детальніше
04.Лис.2020

Театр це особливий вид мистецтва, чарівний і захопливий. Він нікого не залишає байдужим, допомагає зазирнути в глибину свого “Я” і відкрити найпотаємніші скриньки душі, вчить співпереживати і радіти разом з акторами. Театральне мистецтво-це мистецтво відображати життя з усіма його принадами і недоліками. Театралізована діяльність є надзвичайно важливим видом дитячої активності, так як дозволяє дітям бути … Продовжити читання “Гурток театралізованої діяльності в дитячому садку”

Детальніше
16.Чер.2020

Для створення естетичного середовища на заняттях із малювання вихователь часто застосовує музичний супровід. Це не просто особиста забаганка чи якась власне приємність. Така форма роботи досліджена науковцями і має ряд позитивних моментів. Використання музики  як  одного із  засобів  емоційного  впливу на заняттях образотворчого мистецтва дозволяє не просто  навчити  учнів  певним  навичкам малювання,  але  й  переживати  те,  що  вони відчувають,  бачать,  малюють.  … Продовжити читання “Вплив музичного супроводу на заняттях із малювання”

Детальніше
17.Тра.2020

Різнобічний розвиток дитини дуже важливий, адже саме в перші роки життя закладаються підвалини для подальшого розуміння світу в цілому, безпеки, діяльності, спілкування та соціалізації. Аби нова інформація засвоювалась легко та швидко, дитина має отримувати її із улюблених занять або в процесі гри. Чудовим заняттям, яке може з легкістю стати інтегрованим являється саме малювання. В процесі … Продовжити читання “Інтегровані заняття з малювання для дошкільнят”

Детальніше
error: Content is protected !!