Про нас

«Дитинство – це ранок життя дитини, а ранок має бути щасливим»

Основні засади, на яких ґрунтується організація освітнього процесу в нашому закладі:

 • Здоров’я дитини – понад усе!
 • Розвиток творчості й фантазії у дітей
 • Створення доброзичливого мікроклімату між дорослими і дітьми
 • Врахування індивідуальних особливостей кожної дитини
 • Якісна підготовка дітей до навчання в школі.

 

Житомирський дошкільний навчальний заклад №29 знаходиться в підпорядкуванні управління освіти Житомирської міської ради. Функціонує заклад з 1971 року. Розрахований на 197 місць. 280 дзвінких, щасливих голосочків стрічають кожного дня своїх улюблених вихователів. В закладі працює 11 груп З них:

 • ДВІ ГРУПИ – РАННЬОГО ВІКУ;
 • ДВІ ГРУПИ – МОЛОДШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ;
 • ДВІ ГРУПИ – СЕРЕДНЬОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ;
 • ДВІ ГРУПИ – СТАРШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ:
 • ДВІ ГРУПИ – СПЕЦІАЛЬНІ (ЛОГОПЕДИЧНІ) ;
 • ОДНА ГРУПА – З ІНКЛЮЗИВНИМ НАВЧАННЯМ
 • З них 7 груп з режимом перебування дітей – 12 годин та 4 групи з 10,5-годинним режимом роботи. Дошкільний навчальний заклад у своїй роботі керується: – Законом України «Про дошкільну освіту»; – Законом України «Про освіту»; – Базовим компонентом дошкільної освіти в Україні; – Положенням про дошкільні навчальні заклади; -Власним Статутом та іншими нормативно-правовими актами чинного законодавства. Головною метою педагогічного колективу Житомирського дошкільного навчального закладу № 29 є забезпечення реалізації прав громадян на здобуття дітьми дошкільної освіти у зручній для них формі, задоволенні потреб у вихованні дітей раннього та дошкільного віку, їх догляді, оздоровленні, фізичному, розумовому і духовному розвитку.

Діяльність закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти, це:

 • створення умов для повноцінного виховання, навчання та комфортного перебування дітей;
 • взаємодія сім’ї та дошкільного закладу з питань формування фізичного, психологічного та соціального здоров’я дошкільників;
 • формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та нахилів, набуття нею соціального досвіду.

Діяльність закладу забезпечують 67 працівників, з них 33 – педагоги. Наші основні критерії у роботі – вміння педагога з повагою відноситися до дитини, з розумінням перейматися проблемами дітей, щире бажання прийти на допомогу у важку хвилину не тільки дитині, а й батькам, і своїм колегам. Наші співробітники – це творчі, ініціативні, відповідальні, справедливі люди, для яких робота не лише необхідність, а перш за все величезна відповідальність і задоволення.

Колектив ЖДНЗ №29 – це працівники, які докладають зусиль аби життя вихованців було радісним, щасливим, як найбільш безпечним від негараздів і труднощів сьогодення.

Керівництво
Дитячого садка
Проноза Галина Василівна
Завідувач
Логвинчук Світлана Леонідівна
Вихователь-методист (відповідільна особа за наповнення сайту)
Михайленко Наталія

Дуже задоволені садочком. На території дитячого садочку відремонтовані усі майданчики, дуже гарно. Діткам є де погратися, а головне безпечно та цікаво. Влітку усе буяє квітами та зеленню. Сам садочок після ремонту, у ньому тепло та затишно. Персонал дитячого закладу дуже привітний та уважний, як до батьків так і до діток. Завжди підскажуть та дадуть пораду щодо виховання та поведінки дитини.

У логопедичній групі нам дуже подобається. Індивідуальне відношення до кожної дитини. Дуже хороші вихователі та помічники вихователя. Дитина з задоволенням ходить до садочка. Особливо подякувати хочу Ольгу Олексіївну яка за два роки занять з моїм сином, велику роботу провела по вимові слів та багатьох букв, які ми взагалі не вимовляли.

Чудове харчування. Завжди чистенько та охайно. У цей садочок ходить ще моя дочка і теж з задоволенням.

Садочок №29 рекомендую усім батькам які піклуються про своїх діток.

Інна Яворська

Вже 2 рік із задоволенням наш Матвій відвідує чудовий острів дитинства – садочок №29. Жодного разу не пошкодували. Тут все: і ошатна територія, і ігрові майданчики, і барвисті квітники, і викладені плиткою доріжки, і затишні спальні та ігрові – ваблять до себе дітвору. В садочку панує привітна, доброзичлива атмосфера. Добрі, чуйні, мудрі вихователі проводять цікаві заняття, вчать малюків пізнавати світ, спілкуватися, привчають до порядку, відповідальності, обов’язковості. Дітки малюють, ліплять, співають, танцюють.

Особливі слова вдячності нашій Зінаїді Станіславівні, яка, як ніхто, піклується про своїх вихованців, вболіває за них, завжди терпляча і тактовна з батьками. А чого тільки варті виставки дитячих поробок та чудові свята, які організовуються у садку! Одним словом, і адміністрація, і вихователі, і нянечки, і поварі роблять все для того, аби було комфортно нашим діткам в стінах ДНЗ № 29.

Нехай любов, тепло, добро, віддані дітям, повертаються до вас сторицею. Здоров’я вам, терпіння і витримки.

Колесник Марина

Я дуже задоволена нашим садочком. Гарно облаштовані групи та майданчики. Дуже привітні вихователі. Моя дитина почуває себе комфортною в цьому  колективі.

Розклад

Понеділок - П'ятниця (7:00 – 19:00)

Суббота та Неділя - Вихідні

Адреса

Житомир, Житомирська область, 10003

вулиця Перемоги, 47А

Дні прийому

Понеділок - 9.00 - 11.00

Середа - 14.00 - 16.00

П'ятниця - 9.00 - 11.00

Контакти

Завідувач 0412-42-46-57,

Медична сестра 0412-42-46-39

zhdnz29@ukr.net

error: Content is protected !!